Logo_FA (1)

راهنمای ثبت مشکل (ویژه غرفه داران)

اگر مشتری شما به یکی از این پنج مشکل برخورده است، به روش‌های زیر رضایت او را جلب کنید. اگر حل نشد، با پشتیبانی تماس بگیرید.

موارد پستی

  1. کد رهگیری اشتباه است
  2. اگر کد رهگیری اشتباه است یا خریدار نمی‌تواند سفارش را رهگیری کند، کد رهگیری و لینک پیگیریِ کد رهگیری از سامانه پست را برای او بفرستید.
  3. اگر خودتان کد رهگیری را اشتباه وارد کرده‌اید، کد درست را برای خریدار بفرستید و به پشتیبانی هم اطلاع دهید تا مشکل سفارش شما را حذف کند.
  4. اگر کد رهگیری درست است، ولی پس از یک روز جزئیات ارسال در سایت پست نمایش داده نمی‌شود، خودتان وضعیت سفارش را به خریدار گزارش دهید و از لینک زیر شکایت از پست را ثبت کنید.
  5. راهنمای ثبت شکایت از پست (لینک)

بی‌کیفیتی محصول یا متفاوت بودن آن

  1. اگر خریدار از کیفیت محصول راضی نیست، با او صحبت کنید و برایش توضیح بدهید؛ یا به او تخفیف بدهید و سعی کنید رضایتش را جلب کنید.
  2. طبق قوانین کسب‌وکار در باسلام، خریدار می‌تواند محصول را پس بفرستد. اگر خریدار از محصول رضایت نداشت، برای بازپس‌گرفتن با پشتیبانی هماهنگ کنید.

محصول سالم نرسیده

  • از خریدار بخواهید از محصول خراب‌شده عکس بگیرد و برایتان بفرستد؛ بر اساس عکس‌ها تلاش کنید او را راضی نگه دارید.

تعداد محصول یا حجم آن کم است

  • اگر به اشتباه محصول کمتری برای خریدار فرستاده‌اید، کافی است به پشتیبانی باسلام اطلاع دهید تا در لجظه به‌اندازه مبلغ کسری، اعتبار خرید مشتری شارژ شود؛ یا در اسرع وقت کسری محصول را برای خریدار بفرستید و کد رهگیری را برایش ارسال کنید.

مشکلات دیگر

  • برای اینکه بدانید مشکل چیست با خریدار گفت‌وگو کنید؛ اگر یکی از موارد بالا بود، همان‌طور که گفته شد، عمل کنید؛ وگرنه روی مشاوره‌های پشتیبانی حساب کنید.

این پست چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

میانگین امتیاز 4.2 / 5. تعداد آرا: 265

تاکنون رأی نداده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید

متاسفیم که این پست برای شما مفید نبود!

بگذارید این پست را بهتر کنیم!

به ما بگویید چگونه می توانیم این پست را بهبود بخشیم؟