Logo_FA (1)

طرح توی چشم باش

 برای اینکه به پنل توی چشم غرفه خودتون وارد بشید ابتدا باید در حساب کاربری باسالم و غرفه من خود وارد شوید. سپس از مرورگراینترنت گوشی یا لب تاب خود وارد پنل توی چشم باسالم میشوید .

پنل توی چشم به این صورت است : که در پایین صحفه وجود داره کلیک کنید 

قسمت اعتبار، شما برروی افزایش اعتبار کلیک میکنید. دوگزینه وجود دارد که از دو طریق میتوان اعتبار پنل را شارژ کرد. روش اول افزایش اعتبار از طریق درگاه بانک و روش دوم افزایش اعتبار از طریق کد شارژ. افزایش اعتبار از طریق کد شارژ را انتخاب میکنیم.

وارد صفحه افزایش اعتبار می شویم و در کادری که وجود دارد کد مورد نظر را وارد میکنیم و سپس کلید بررسی کد را میزنیم.همانطور که مشاهده میکنید در کادر کلمه -tch وارد شده و شما فقط کافیست ادامه کد را وارد کنید. مثال : salam-tch کافیست کلمه salam را وارد کنید.

بعد از شارژ به قسمت داشبورد برمیگردیم. مشاهده می کنیم که اعتبار پنل ۳۰۰۰۰ تومان افزایش یافته است .

 برای ساخت طرح بر روی گزینه بلندگو کلیک میکنیم. بر گزینه ایجاد طرح جدید کلیک می کنیم.

برای طرح، یک نام انتخاب میکنیم و مبلغی را در حد ۵۰۰۰ تومان برای آن انتخاب میکنیم.نامی که برای طرح انتخاب میکنیم فقط در پنل نمایش داده میشود و کاربران آن را نمیبینند.ادامه را کلیک میکنیم.

 به صفحه افزودن محصوالت میرویم. در کادر کافیست ابتدای نام محصول را وارد کنیم لیستی به ما نمایش داده میشود ومحصول مورد نظر را انتخاب میکنیم. و برروی ایجاد طرح کلیک میکنیم.طرح ما ایجاد شده و درحالت روشن قرار میگیرد.

 درهمین صفحه طرحی که ایجاد کردیم به انتهای صفحه میرویم.قسمت پیشنهادها برروی گزینه افزودن پیشنهاد جدید کلیک میکنیم.دراین قسمت ما باید کلیدواژههایی که افراد بیشتردرمورد محصول ما جستجو میکنند را با دقت وارد کنیم.

برروی گزینه افزودن پیشنهاد جدید کلیک می کنیم.کادری باز میشود که باید محل نمایش این محصول را انتخاب کنیم. دو گزینه وجود دارد: درنتایج جستجوی باسالم و در محل محصوالت مرتبط. طبق سلیقه و برآورد خودمان از محصوالتمان میتوانیم یک گزینه را انتخاب کنیم.سپس در مرحله بعد کلیدواژه مورد نظرمان را وارد میکنیم و هزینه هر کلیک را میتوانیم از ۳۰۰تومان به باال تعیین کنیم ودر انتها گزینه تایید را میزنیم.

 به همین روش هر تعداد که میخواهید به کلیدواژههای مرتبط با محصولمان را اضافه میکنیم. بعد از یک ساعت کلیدواژههایی که وارد کردید توسط سیستم توی چشم تایید و فعال میشود.

آماری که در صفحه طرحی که ایجاد کردیم، نشان میدهد که چه مقدار از بودجه تعیین شده ما باقی مانده چه تعداد بازدید انجام شده وچه تعداد بر روی محصول کلیک کردهاند.نکته قابل توجه این است که به ازای هر کلیکی که روی محصول انجام شود چه محصول خریداری شود چه خرید نشود از بودجه ما کاهش پیدا میکند.

طرح توی چشم باش باسلام

برای وارد شدن به طرح روی تصویر کلیک کنید

این پست چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

میانگین امتیاز 3.7 / 5. تعداد آرا: 85

تاکنون رأی نداده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید

متاسفیم که این پست برای شما مفید نبود!

بگذارید این پست را بهتر کنیم!

به ما بگویید چگونه می توانیم این پست را بهبود بخشیم؟