Logo_FA (1)

عنوان کوپن:

در ابتدا باید عنوانی برای کوپن خود در نظر بگیرید. به چه مناسبت دارید کوپن می‌سازید؟ عنوان کوپن را وارد کنید. مثلا «کوپن تخفیف روز مادر».

درصد تخفیف:

در کادر دوم « تخفیف قیمت محصولات»، درصد تخفیفی که می خواهید به مشتری بدهید را وارد کنید. 10 درصد، 20 درصد یا 50 درصد. این را هم بدانید تخفیف صد درصد یعنی محصول رایگان و صلواتی خواهد بود.

حداقل مبلغ خرید:

حالا و اگر می خواهید این تخفیف فقط در صورتی اعمال شود مشتری فقط بتواند تا یک سقف مشخص از شما خرید کند، در کادر کناری این سقف خرید را حتما مشخص کنید. مثلا اگر مشتری بیشتر از 1000000 ریال (100 هزار تومان) خرید کرد، به او 30 درصد تخفیف داده شود.

تخفیف هزینه ارسال:

می توانید در هزینه ارسال نیز تخفیف قائل شوید که از منوی کشوی میتوانید یکی از گزینه های 50 درصد یا 100 درصد را انتخاب کنید.

تاریخ انقضای کوپن:

در کادر بعدی برای کوپن خود تاریخی تعیین کنید که در آن، زمان مدت استفاده کوپن تمام شده و دیگر قابل استفاده برای مشتری نباشد. یعنی  اگر مشتری تا فلان تاریخ خرید کرد، این کوپن شامل سفارش او بشود.

اگر بخواهید کوپن ساخته شده دیگر قابل استفاده نباشد کافیست که در کادر تاریخ انقضا، زمان استفاده کوپن را تغییر دهید و آن را در تاریخ زمان فعلی قرار دهید تا کوپن منقضی شود.برای مثال تاریخ کوپن شما برای 3/3/99 می باشد اما شما دیگر تمایل ندارید بیش از این کوپن تخفیف فعال باشد کافیست تاریخ انقضا را عوض کرده و به 27/2/99 که تاریخ روز می باشد تغییر دهید، کوپن فقط تا تاریخ جدید قابل استفاده خواهد بود و بعد از اتمام این روز غیر فعال خواهد شد.

کوپن یک‌بار مصرف باشد:

با روشن کردن تیک عبارت «کوپن یک بار مصرف» کوپنی که ساخته اید فقط باز یک مشتری قابل استفاده خواهد بود و بعد از یک بار وارد شدن این کد خودکار غیر فعال خواهد شد و بعد از آن این کوپن کاربردی نخواهد داشت .اگر این گزینه را فعال نکنید مشتری می‌تواند کد تخفیف را به دیگران هم داده و هر کسی هنگام خرید، آن کد را وارد کند شامل تخفیف شما می‌شود.

در نهایت تیک قوانین ساخت کوپن را مطالعه و دکمه ساخت کوپن را بزنید تا اطلاعات شما ذخیره شود.

این پست چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

میانگین امتیاز 4.4 / 5. تعداد آرا: 120

تاکنون رأی نداده است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید

متاسفیم که این پست برای شما مفید نبود!

بگذارید این پست را بهتر کنیم!

به ما بگویید چگونه می توانیم این پست را بهبود بخشیم؟