Logo_FA (1)

راهنمای غرفه دار های تازه نفس ​

هزینه ایجاد غرفه در باسلام چقدر است؟
ساخت و مدیریت غرفه در باسلام رایگان است.
سهم باسلام 9 درصد از هر تراکنش می باشد.

آموزش ایجاد غرفه در باسلام 

پس از تکمیل اطلاعات غرفه که شامل موارد زیر می باشد غرفه شما جهت بررسی به مربی ارجاع خواهد شد.افزودن حداقل 6 محصول با اطلاعات و تصاویر کامل تکمیل اطلاعات قسمت عمومی در تنظیمات غرفه افزودن تصویر کاور و لوگو، ابتدای قسمت عمومی در تنظیمات غرفه

آموزش فعال سازی غرفه 

نرخ پایه تعرفه پستی + 800 تومان بیمه عمومی +  9   % مالیات + هزینه کارتن و بسته بندی

وارد سامانه پست (https://post.ir) شوید و در قسمت تعرفه های پستی،  گزینه نرخ خدمات پستی داخله را انتخاب نمایید.

آموزش تغیر هزینه ارسال 

تسویه حساب با غرفه داران چگونه انجام می شود؟

دو شرط اصلی جهت تسویه، ثبت کدرهگیری بابت سفارشات ارسال شده از طریق پست و ثبت رضایت، ثبت شده توسط مشتری یا پس از 7 روز از زمان ثبت ارسال می باشد.

آموزش تسویه حساب 

ملزومات بسته بندی (کارتن، چسب، شانه تخم مرغ، پوشال، لفاف، روزنامه،نایلون حبابدار و هر نوع ضربه گیر)  را  با خودتان به دفتر پست ببرید.

آموزش بسته بندی محصولات 

  • تنظیم هزینه ارسال 
  • تنظیم ارسال رایگان
  • تنظیم وزن محصول 
  • به همراه داشتن ملزومات بسته بندی

آموزش کامل ارسال سفارش 

سوالات متداول غرفه دار ها

برای ارسال سفارش مشتری خود چه کارهایی باید انجام بدیم 

  • تنظیم هزینه ارسال 
  • تنظیم ارسال رایگان
  • تنظیم وزن محصول 

بیشتر….

1- کاهش کارمزد از 9% به 5% با 30 فروش ماهیانه
2- اضافه شدن گزینه ارسال یکاسه در صفحه اصلی سایت باسلام به همراه راسته‌های مختلف و دیده شدن محصولات غرفه های یکاسه و افزایش فروش.
3- نیروی انسانی و فضای انبار برمبنای رویکرد باسلام، در حال حاضر برای غرفه ها رایگان است
4- ذخیره شدن : زمان و هزینه

بیشتر …

اگر شما هم جزء غرفه‌دارهای خوب باسلام هستید، می‌توانید در طرح یه‌کاسه ثبت نام کنید و با استفاده از این طرح، فروش محصولات‌تان را افزایش دهید و تجربه بهتری را برای مشتری‌هایتان رقم بزنید. طرح یه‌کاسه به این صورت است که شما محصولات‌تان را در تعداد بالا به یک انبار متمرکز پستی (طرف قرارداد با باسلام) ارسال می‌کنید و پس از آن، هر سفارش جدیدی برای غرفه شما ثبت شود، مامور پست، سفارش شما را به شیوه ایمن بسته‌بندی کرده، برای مشتری شما ارسال می‌کند. کافی است هر بار که موجودی محصولات شما به پایان می‌رسد، محصولات جدید بفرستید و موجودی‌تان را شارژ کنید.

بیشتر ….

امکان اضافه کردن محصول از طریق سایت و یا برنامه غرفه من برای شما وجود دارد و لینک زیر بصورت کامل شما رو در این زمینه راهنمایی میکند👇افزودن محصول استاندارد عکاسی محصول

استاندارد عکاسی محصول

افزودن محصول

آموزش تصویری 


کارمزد باسلام در حالت عادی 9% از هر محصول می باشد.
درصورتی که گزینه ارسال رایگان رو در تنظیمات غرفه، سربرگ ارسال فعال کرده باشید و طبق آن در سفارشی هزینه ارسال از مشتری دریافت نشده باشد کارمزد این سفارشات برای ارسال داخل شهری 4% و خارج از شهر به 3% کاهش پیدا خواهد کرد.درصورتی که مبلغ خرید محصول در یک سفارش بیش از 1 میلیون تومان باشد کارمزد به 2% کاهش پیدا خواهد کرد.درصورتی که مبلغ خرید محصول در یک سفارش بیش از 2 میلیون تومان باشد کارمزد به 1% کاهش پیدا خواهد کرد.

تسویه حساب با غرفه داران چگونه انجام می شود؟

دو شرط اصلی جهت تسویه، ثبت کدرهگیری بابت سفارشات ارسال شده از طریق پست و ثبت رضایت، ثبت شده توسط مشتری یا پس از 7 روز از زمان ثبت ارسال می باشد.

پس از داشتن شروط لازم به بخش تنظیمات صفحه‌ مالی بروید و درخواست تسویه حساب روزانه را بزنید. 24 ساعت پس از ثبت درخواست، باسلام با شما تسویه حساب می‌کند.
این امکان برای مبالغ بالای 1000 تومان وجود دارد.

برای اطلاعات بیشتر صفحه راهنمای تسویه حساب با غرفه‌داران را بخوانید.

آموزش تصویری تسویه حساب با غرفه دار ها 

تبلیغات در باسلام 
شما میتوانید از طریق طرح توی چشم باش باسلام محصولات خود را به نمایش بزارید و بازدید بیشتر که برابر است با فروش بیشتر برای شما به همراه داشته باشد 

بیشتر  …..

طرح توی چشم باش باسلام

اگر مشتری شما به یکی از این پنج مشکل برخورده است، به روش‌های زیر رضایت او را جلب کنید. اگر حل نشد، با پشتیبانی تماس بگیرید.

موارد پستی

  1. کد رهگیری اشتباه است
  2. اگر کد رهگیری اشتباه است یا خریدار نمی‌تواند سفارش را رهگیری کند، کد رهگیری و لینک پیگیریِ کد رهگیری از سامانه پست را برای او بفرستید.

ادامه مطلب

درباره ما

باسلام بستری فراهم میکند تا آدم ها بتوانند استعدادهایشان را شکوفا کنند، کسب و کار دلخواهشان را به دست بیاورند و آن را رونق بدهند
«باسلام» متعلق به همه آدم‌هاست؛ آدم‌هایی از فرهنگ‌های مختلف، قومیت‌ها و مذهب‌های متفاوت و با سلیقه‌های گوناگون. «باسلام» به همه‌ی آدم‌ها -بزرگ و کوچک، پیر و جوان، روستایی و شهری- فرصت دیده شدن می‌دهد.

تماس با پشتیبانی باسلام

اگر از سایت باسلام به اینجا رسیده‌اید و دنبال راهی برای برقراری ارتباط با پشتیبانی هستید، لطفا از ارسال پیام در زیر این مطلب خودداری بفرمایید؛ زیرا این نظرات به دست مدیر تحریریه می‌رسد و احتمالا تا به بخش پشتیبانی منتقل شود زمان زیادی را از دست می‌دهید.
شما می‌توانید از ساعت 8 تا 20روزهای اداری با شماره پشتیبانی تماس بگیرید و سوال یا مشکل‌تان را مطرح کنید: 02531075

در صفحه های مجازی ما را دنبال کنید !