چطور می تونیم کمکتون کنیم ؟

سوالات متداول غرفه دار ها

برای ارسال سفارش مشتری خود چه کارهایی باید انجام بدیم 

  • تنظیم هزینه ارسال 
  • تنظیم ارسال رایگان
  • تنظیم وزن محصول 

بیشتر….

1- کاهش کارمزد از 9% به 5% با 30 فروش ماهیانه
2- اضافه شدن گزینه ارسال یکاسه در صفحه اصلی سایت باسلام به همراه راسته‌های مختلف و دیده شدن محصولات غرفه های یکاسه و افزایش فروش.
3- نیروی انسانی و فضای انبار برمبنای رویکرد باسلام، در حال حاضر برای غرفه ها رایگان است
4- ذخیره شدن : زمان و هزینه

بیشتر …

اگر شما هم جزء غرفه‌دارهای خوب باسلام هستید، می‌توانید در طرح یه‌کاسه ثبت نام کنید و با استفاده از این طرح، فروش محصولات‌تان را افزایش دهید و تجربه بهتری را برای مشتری‌هایتان رقم بزنید. طرح یه‌کاسه به این صورت است که شما محصولات‌تان را در تعداد بالا به یک انبار متمرکز پستی (طرف قرارداد با باسلام) ارسال می‌کنید و پس از آن، هر سفارش جدیدی برای غرفه شما ثبت شود، مامور پست، سفارش شما را به شیوه ایمن بسته‌بندی کرده، برای مشتری شما ارسال می‌کند. کافی است هر بار که موجودی محصولات شما به پایان می‌رسد، محصولات جدید بفرستید و موجودی‌تان را شارژ کنید.

بیشتر ….

امکان اضافه کردن محصول از طریق سایت و یا برنامه غرفه من برای شما وجود دارد و لینک زیر بصورت کامل شما رو در این زمینه راهنمایی میکند👇افزودن محصول استاندارد عکاسی محصول

استاندارد عکاسی محصول

افزودن محصول

آموزش تصویری 


کارمزد باسلام در حالت عادی 9% از هر محصول می باشد.
درصورتی که گزینه ارسال رایگان رو در تنظیمات غرفه، سربرگ ارسال فعال کرده باشید و طبق آن در سفارشی هزینه ارسال از مشتری دریافت نشده باشد کارمزد این سفارشات برای ارسال داخل شهری 4% و خارج از شهر به 3% کاهش پیدا خواهد کرد.درصورتی که مبلغ خرید محصول در یک سفارش بیش از 1 میلیون تومان باشد کارمزد به 2% کاهش پیدا خواهد کرد.درصورتی که مبلغ خرید محصول در یک سفارش بیش از 2 میلیون تومان باشد کارمزد به 1% کاهش پیدا خواهد کرد.

تسویه حساب با غرفه داران چگونه انجام می شود؟

دو شرط اصلی جهت تسویه، ثبت کدرهگیری بابت سفارشات ارسال شده از طریق پست و ثبت رضایت، ثبت شده توسط مشتری یا پس از 7 روز از زمان ثبت ارسال می باشد.

پس از داشتن شروط لازم به بخش تنظیمات صفحه‌ مالی بروید و درخواست تسویه حساب روزانه را بزنید. 24 ساعت پس از ثبت درخواست، باسلام با شما تسویه حساب می‌کند.
این امکان برای مبالغ بالای 1000 تومان وجود دارد.

برای اطلاعات بیشتر صفحه راهنمای تسویه حساب با غرفه‌داران را بخوانید.

آموزش تصویری تسویه حساب با غرفه دار ها 

تبلیغات در باسلام 
شما میتوانید از طریق طرح توی چشم باش باسلام محصولات خود را به نمایش بزارید و بازدید بیشتر که برابر است با فروش بیشتر برای شما به همراه داشته باشد 

بیشتر  …..

طرح توی چشم باش باسلام

سوالات متداول مشتریان

پس از ثبت سفارش لینک پیگیری سفارش برای شما پیامک می‌شود. وقتی روی لینک کلیک کنید، می‌توانید سفارش خود را به همراه وضعیت هر محصول مشاهده بفرمایید.هم‌چنین دسترسی به این قسمت از طریق قسمت پیگیری سفارش در اپلیکیشن و یا سایت نیز امکان پذیر است.پس از پایان مهلت آماده‌سازی و ارسال محصول توسط غرفه‌دار، کد رهگیری پستی در سفارش شما ثبت می‌شود.کد رهگیری پستی یک عدد ۲۴ رقمی است که از طریق آن امکان رهگیری مرسولات پستی، ممکن می‌شود.برای رهگیری مرسوله‌ی پستی باید کد رهگیری را در سامانه‌ی رهگیری مرسولات پستی وارد نمایید.

سامانه رهگیری مرسولات پستی

در «باسلام» قابلیت گفت‌وگوی مستقیم با غرفه‌دار یا همان فروشنده وجود دارد. شما می‌توانید هر سوالی درباره‌ی محصولات دارید، در قسمت گفت‌وگو از فروشنده بپرسید.در موارد زیر می‌توانید با غرفه‌دار گفت‌وگو داشته باشید:سوال در مورد محصولسوال در مورد زمان و هماهنگی ارسالخرید عمده و دریافت تخفیفهماهنگی رنگ و سایز درخواستی هماهنگی جزئیات سفارش از جمله طرح، نقش و …

مشاهده‌ی پیام خطا پس از اعمال کد می‌تواند به دلایل زیر باشد:۱) کد تخفیف شما روی سفارش دیگری استفاده شده باشد. در این صورت اگر برای سفارش پرداخت نهایی انجام نشده و در وضعیت پرداخت ناموفق باشد، تا ۶ ساعت پس از ثبت، امکان پرداخت آنلاین آن از طریق ورود به قسمت پیگیری سفارشات وجود خواهد داشت.۲) از تاریخ انقضاء تخفیف گذشته باشد.تخفیف محدود به کاربر و یا جهت استفاده از غرفه‌ی خاصی باشد.

طرح‌های تخفیفی«باسلام» در بازه‌ها و مناسبت‌های مختلف، جهت ایجاد رونق در بازار کسب‌وکارهای خانگی، طرح‌های متنوع تخفیفی در نظر می‌گیرد.روش اطلاع‌رسانی کدها و طرح‌های تخفیفی عموما به صورت زیر انجام می‌شود: ارسال پیامک به شماره همراهی که با آن اقدام به ثبت نام نموده‌اید.در پست‌ها و استوری‌های پیج اینستاگرام باسلام به صورت بنرهای تصویری در صفحات اول سایت یا برنامه‌ی اندروید خرید از «باسلام»بصورت اعلان در برنامه‌ی اندروید خرید از «باسلام»(دانلود برنامه)طرح دعوت از دوستاندر این طرح شما امکان ارسال لینک دعوت (که در سایت یا برنامه وجود دارد) را برای دوستان و آشنایان خود دارید.در صورتی که فرد دعوت شده اقدام به عضویت از طریق لینک دعوت شما نماید، مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان اعتبار جهت خرید دریافت خواهد نمود.پس از ثبت اولین خرید دوست شما، مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان اعتبار نیز به شما تعلق خواهد گرفت.صفحه دعوت از دوستانصفحه قوانین و مقررات استفاده از طرح دعوت

ممکن است شما چند محصول از چند غرفه خرید کنید. در فاکتور می‌توانید ریز هزینه‌های کالا و هزینه‌های پست را ببینید.اگر از چند غرفه خرید کنید، هر کدام محصول را جداگانه و از شهر خودشان برای شما ارسال می‌کنند. بنابراین هزینه‌ی پستی هر غرفه جداگانه محاسبه می‌شود.صاحبان غرفه‌های «باسلام» از شهرهای مختلف کشور هستند و کالایی که از آنها می‌خرید، از همان شهر برای شما ارسال می‌شود.هزینهی ارسال از هر غرفه (بر حسب مسافت تا مقصد و وزن کالای خریداری شده) با غرفه‌ی دیگر متفاوت است.هزینه‌ی پست پیشتاز با پست سفارشی نیز متفاوت است.

درباره ما

باسلام بستری فراهم میکند تا آدم ها بتوانند استعدادهایشان را شکوفا کنند، کسب و کار دلخواهشان را به دست بیاورند و آن را رونق بدهند
«باسلام» متعلق به همه آدم‌هاست؛ آدم‌هایی از فرهنگ‌های مختلف، قومیت‌ها و مذهب‌های متفاوت و با سلیقه‌های گوناگون. «باسلام» به همه‌ی آدم‌ها -بزرگ و کوچک، پیر و جوان، روستایی و شهری- فرصت دیده شدن می‌دهد.

تماس با پشتیبانی باسلام

اگر از سایت باسلام به اینجا رسیده‌اید و دنبال راهی برای برقراری ارتباط با پشتیبانی هستید، لطفا از ارسال پیام در زیر این مطلب خودداری بفرمایید؛ زیرا این نظرات به دست مدیر تحریریه می‌رسد و احتمالا تا به بخش پشتیبانی منتقل شود زمان زیادی را از دست می‌دهید.
شما می‌توانید از ساعت 8 تا 20 روزهای اداری با شماره پشتیبانی تماس بگیرید و سوال یا مشکل‌تان را مطرح کنید: 02531075

در صفحه های مجازی ما را دنبال کنید !