Search

چطوری چند تا محصولم رو با هم ویرایش کنم؟

افزودن محصول

چطوری چند تا محصولم رو با هم ویرایش کنم؟

در باسلام می‌توانید محصولات‌تان را بصورت دسته‌ای و یا گروهی ویرایش کنید. برای اینکار تنها کافیست وارد بخش محصولات اپلیکیشن غرفه من شوید و طبق عکس روی گزینه ویرایش گروهی بزنید:

هر کدام از گزینه‌های ذیل را می‌توانید انتخاب بکنید:

قیمت و قیمت تخفیف خورده
به هنگام تغییر این بخش، قیمت‌های خط خورده، قیمت‌های اصلی هستند و اگر برای بخش تخفیف خورده، قیمتی تعیین نکنید، قیمت اولیه، همان قیمت نهایی محصول خواهد شد و خط نخواهد خورد. به تصویر ذیل دقت کنید:

پس از وارد نمودن قیمت‌ها، روی تیک بالا و سمت چپ بزنید تا اطلاعات ذخیره شود. در نظر داشته باشید که پس از زدن تیک، شاید دقایقی اپلیکیشن روی صفحه ایست داشته باشد که بدلیل بروزرسانی اطلاعات می‌باشد.

موجودی

هنگامی که روی موجودی می‌زنید، با گزینه ذیل مواجه می‌شوید که باید موجودی هر محصول را بصورت دستی و با گزینه های (+) و (-) تغییر دهید. طبق عکس زیر:

پس از تغییر موجودی‌های مدنظرتان، روی تیک بالا و سمت چپ بزنید تا اطلاعات ذخیره شود. در نظر داشته باشید که پس از زدن تیک، شاید دقایقی اپلیکیشن روی صفحه ایست داشته باشد که بدلیل بروزرسانی اطلاعات می‌باشد.
 
زمان آماده سازی
در ابتدا باید محصولات مدنظرتان را انتخاب کنید و تیک سمت راست هر محصول مدنظر را بزنید و سپس طبق تصویر ذیل روی ادامه بزنید:

سپس باید از طریق (+) و (-) روزهایی که برای زمان آماده سازی مدنظر دارید را اعمال کنید. در نظر داشته باشید که پس از اعمال، برای تمامی محصولاتی که انتخاب نمودید اعمال خواهد شد.
سپس روی گزینه پیش نمایش بزنید تا اطلاعات بصورت موقت اعمال شود و سپس روی گزینه ذخیره اطلاعات بزنید. به تصویر ذیل دقت بکنید:

نکته: تغییرات گروهی برای اعمال شدن، نیاز به زمان دارد و شاید دقایقی برای بروزرسانی طول بکشد، کمی صبور باشید تا اطلاعات به خوبی بروز شوند. در نظر داشته باشید که بروزرسانی گروهی، نیاز به تایید مجدد کارشناس ندارند، یعنی اگر اطلاعات فوق را بصورت گروهی برای تعدادی از محصولات‌تان تغییر دهید، نیازی به تایید مجدد کارشناس نخواهند داشت.


این محتوای آموزشی، توسط “علیرضا عباسپور” تولید و با تایید باسلام منتشر شده است.

ویدئوی این آموزش را باهم ببینیم :