Search

موتور غرفه‌ت رو با نشان «دوره‌دیده» روشن کن!

موتور غرفه‌ت رو با نشان «دوره‌دیده» روشن کن!

غرفه‌داری جدی توی باسلام از نشان «دوره‌دیده» شروع می‌شه!

اگه غرفه‌داری توی باسلام برات جدیه و به عنوان یه درآمد جدی بهش فکر می‌کنی، شروع این مسیر، با این نشان شروع می‌شه. 

این نشان چه فایده‌ای داره؟ 
۱. قبل از هر چیز برای مشتری‌هات اعتماد ایجاد می‌کنه؛ مخصوصا اول کار که هنوز فروش غرفه‌ت زیاد نیست و برای مشتری‌ها سخته که بهت اعتماد کنن، این نشان کمک می‌کنه که اعتماد اولیه براشون به وجود بیاد.
۲. اگه دوره رو با موفقیت بگذرونی و بتونی این نشان رو برای غرفه‌ت به  دست بیاری، ما در بخش‌هایی از باسلام غرفه شما رو به عنوان غرفه‌های تازه‌وارد دوره‌دیده و قابل اعتماد تبلیغ می‌کنیم و این طوری اولین فروش‌های غرفه‌ت رقم می‌خوره. 
۳. اگر غرفه‌ت چند ویژگی مهم دیگه مثل تنوع محصول، کیفیت بالای محتوای غرفه،‌ عکس‌های باکیفیت و توضیحات کامل رو داشته باشه و خود شما هم غرفه‌دار آنلاین و فعالی باشی، امکان تبلیغ غرفه‌ت در صفحه اول باسلام هم وجود داره. 
 
منظور از ویژگی ها :

۱. حتما تعداد محصولاتت رو توی غرفه بالا ببر، هر چی محصول بیشتری داشته باشی فرصت دیده شدن بیشتری برات به وجود میاد.

( مشتری دست‌خالی از غرفه‌ت برنمی‌گرده )

۲. مشتری براساس عکسی که گذاشتی و توضیحی که در مورد محصول دادی بهت اعتماد می کنه و خرید  انجام می ده، پس برای دیده شدن غرفه حواست به عکس، عنوان و توضیحات محصولت باشه (برای محصولت از زاویه های مختلف عکس بگیر، از فضای مناسب برای عکس برداری استفاده کن، سعی کن عکسی بگیری که برات فروش بیاره نه عکس هنری)

(نمونه های عکس و ویدئو خوب از محصولات)

۳. مشتری به غرفه داری اعتماد می کنه که هر روز پای کار باشه و به غرفه اش سر بزنه، زمان آخرین بازدیدت از غرفه به مشتری نشون داده میشه و هر چی این زمان طولانی باشه، مشتری های بیشتری رو از دست میدی، حواست باشه و پای کارت وایسا تا ثمره اش رو ببینی

۴. تقریبا شرکت در همه طرح‌های تبلیغاتی و کمپین‌های فروش باسلام، مشروط به داشتن این نشان هست و بدون این نشان، امکان شرکت در هیچ کدوم از  اون طرح‌ها رو نداری. 

 

برای این که نشان «دوره‌دیده» رو دریافت کنی، باید با مربی آموزشی که باسلام بهت معرفی کرده در گفتگوی باسلام ارتباط بگیری و دوره آموزشی برای این نشان رو بگذرونی، بعد از گذروندن دوره و تایید مربی، این نشان رو دریافت می‌کنی و در غرفه‌ت نشون داده می‌شه.

مدت نمایش نشان دوره‌دیده 3 ماه هست و بعد از اون می‌تونی نشان‌های دیگری مثل غرفه مرتّب، برتر و پرستاه رو بگیری. توی صفحه نشان‌های باسلام می‌تونی با همه نشان‌ها و شرایط گرفتن اون‌ها آشنا بشی.

گذروندن این دوره، کار دشواری نیست و می‌تونی توی چند روز به پایان برسونیش و نشان «دوره‌دیده» رو دریافت کنی. همین الان اقدام کن!