ممنوعیت‌های استوری

یکی از ممنوعیت‌های استوری، نمایش برهنگی در محصولاتی مانند پوشاک، اکسسوری و لوازم آرایشی و بهداشتیه. با مشاهده ویدیوی زیر به طور کامل با این ممنوعیت‌ها آشنا می‌شید. خلاصه متنی اون رو هم می‌تونید بخونید:
1- چهره و موی بدون حجاب زنان و دختران به هیچ عنوان نباید در استوری منتشر بشه. برای نمایش محصول با مدلی که حجاب نداره، صورت و موها باید کاملاً مات یا برش زده بشن یا روی اونها ایموجی، استیکر یا نوشته‌ای قرار بگیره.
2- برای نمایش اکسسوری‌ها یا لوازم آرایشی و بهداشتی مرتبط با مو، نباید چهره و صورت مدل مشخص باشه و فقط انتشار عکس بدون چهره مانعی نداره. در مورد عینک، اگه چهره مدل کاملاً مشخص و با آرایش غلیظ باشه، مات کردن موها کافی نیست و باید محصول بدون نمایش چهره نشون داده بشه.
3- علاوه بر چهره و موی زنان و دختران، بقیه اعضای بدن اونها هم نباید برهنه باشن و لازمه به خوبی مات یا برش زده بشن؛ مانند شانه، گردن، سینه، نیم‌تنه (مثل شکم)، دست از آرنج به بالا و پا از زانو به بالا.
4- استفاده از تصویر حاوی لباس بدن‌نما و جذب که در اون برجستگی‌ها و خط اندام بدن، به شکل نامتعارف دیده بشه ممنوعه.
5- لباس‌های زیر و خواب‌، تحت هیچ شرایطی نباید با مدل منتشر بشن و مات کردن، برش زدن و استفاده هر روشی برای پوشش برهنگی‌ها کافی نیست.
6- این ممنوعیت‌ها برای برهنگی موجود در بسته‌بندی یا مدارک مرتبط با محصول هم باید رعایت بشن.

در این ویدئو باید ها و نباید های گذاشتن استوری در باسلام رو باهم میبینیم :