مشتری دست‌خالی از غرفه‌ت برنمی‌گرده

افزایش تعداد محصولات تأثیر خوبی روی فروش شما داره. اکثر مردم ترجیح می‌دن سبد خریدشون رو از یک‌جا تکمیل کنند و مدام از این مغازه به اون مغازه نرن. اگر غرفه‌ی شما ۱۰ محصول با کیفیت و غرفه‌ی دیگه ۵۰ تا محصول باکیفیت داشته باشه، قطعاً همه از غرفه‌ی ۵۰ محصولی خرید می‌کنند؛ نه غرفه‌ی شما! افزایش محصول کار سختی نیست و فقط به کمی خلاقیت نیاز داره.

  • در خرید مواد غذایی، بسته‌بندی و وزن محصول خیلی مهمه. به‌خصوص اگر کسی بخواد برای اولین‌بار از شما خرید کنه، ترجیح می‌ده مقدار کمی برای تست بخره و اگر راضی بود دوباره خرید کنه.
  • در پوشاک چیزی که باعث تنوع می‌شه، رنگ‌بندی و سایز محصوله. پس حتماً پوشاک رو در سایزها و رنگ‌های مختلف تولید کنید و به محصولات‌تون اضافه کنید.لباس‌ها رو در سایزهای مختلف بزرگسال، کودک و نوجوان دسته‌بندی کنید و رنگ‌های متنوع برای اون‌ها در نظر بگیرید.
  • برای صنایع دستی، چرم و نمد جزئیات اهمیت دارند. نکته‌ی دیگه برای صنایع دستی، رنگ، طرح و اندازه‌ست. مثلاً بشقاب مینا با قطر ۱۰ سانتی‌متر و بشقاب مینا با قطر ۲۰ سانتی‌متر تفاوت زیادی داره. جامدادی نمدی سبز و قرمز با جامدادی نمدی بنفش و زرد هم از زمین تا آسمون فرق داره.