Search

فرصت کم‌نظیر معرفی غرفه‌ شما توسط باسلام

فرصت کم‌نظیر معرفی غرفه‌ شما توسط باسلام

فرصت کم‌نظیر معرفی غرفه‌ شما توسط باسلام

سلام به غرفه‌داران عزیز، وقت شما بخیر

همون‌‌طور که می‌دونین این روزها باسلام داره تبلیغات گسترده‌ای در سطح ایران انجام می‌ده تا غرفه‌های شما هر چه بیشتر دیده بشه و تعداد بیشتری از مردم ایران با این بازار آشنا بشن و رونق بازار به حداکثر خودش برسه.
توی این مسیر تبلیغاتی بزرگی که شروع شده و در شبکه‌های اجتماعی، مجله اهالی باسلام، صفحه اول باسلام و تبلیغات تلویزیونی مشاهده‌ش می‌کنید، قصد داریم غرفه‌دارهای نمونه و موفقی رو که مشتری‌های خیلی راضی و خوشحال دارن و می‌تونن الگوی باقی غرفه‌دارها هم باشن، در کانال‌های مختلف تبلیغاتی‌مون معرفی بکنیم.
اگر شما هم کسب‌وکار منحصربه‌فردی دارید و مشتری‌های شما عمیقا به محصولات‌تون علاقه‌مندند و رضایت ویژه‌ای دارند یا با محصولات‌تون تونستید زندگی مردم را بهبود محسوسی بدین، خوشحال می‌شیم به ما اطلاع بدین تا غرفه شما رو بررسی کنیم و جزء کاندیداهای ساخت محتوا و معرفی قرار بگیرید.

چطور باید ثبت نام کنید؟

لطفا در ابتدا دو تا ویدئو به شرح زیر با موبایل خودتون ضبط کنید:

۱. ویدئوی اول (حداکثر ۶۰ ثانیه): در این ویدئوی کوتاه، خودتون رو معرفی کنید. به طور خاص، نام و نام خانوادگی، محل زندگی، عنوان کسب‌وکار و محصولاتی که تولید می‌کنید رو ذکر کنید.

۲. ویدئوی دوم (حداکثر ۶۰ ثانیه): در این ویدئو، از محل کسب‌وکارتون، محصولات‌تون، احیانا کارگاه تولیدی‌تون یا هر چیز دیگه‌ای که به ما تصویر درستی از کسب‌وکار شما بده، فیلم‌برداری کنید.

بعد از اینکه دو تا ویدئو را با موبایل‌تون ضبط کردید، وارد فرم زیر بشید و ثبت نام کنید. توی این فرم، یه سری اطلاعات رو وارد می‌کنین و نهایتا دو تا ویدئویی که ضبط کردین رو بارگذاری می‌کنین. حداکثر حجم مجاز برای هر ویدئو، ۵۰ مگابایت هست.

( نکته : اگر باگوشی همراه فیلم گرفتید و حجمش بیش از 50 مگ شد ، با کمک اپلیکیشن هایی چون viva video و inshot میتونین حجم فیلم هاتون رو کم کنین )

بعد از پایان ثبت نام، ما همه اطلاعات رو بررسی می‌کنیم و بزودی، نتیجه رو به شما اطلاع می‌دیم.