Search

به ثبت رضایت و تجربه خیلی اهمیت دهید!

به ثبت رضایت و تجربه خیلی اهمیت دهید!

به ثبت رضایت و تجربه خیلی اهمیت دهید!

مشتری پس از دریافت سفارش، امکان ثبت مشکل یا رضایت دارد و همچنین می‌تواند تجربه خریدش را ثبت کند و به شما یک تا پنج ستاره بدهد. این موارد در ایجاد اعتما برای خریداران جدید خیلی مؤثر است و نباید به آن بی توجه باشید.

1- ثبت رضایت

اگر مشتری ثبت رضایت را انتخاب کند، شما سریع‌تر می‌توانید تسویه سفارش را درخواست کنید. چنانچه مشتری هفت روز پس از تحویل مرسوله، رضایت را ثبت نکرد باسلام به صورت خودکار رضایت مشتری را ثبت می‌کند.

2- ثبت تجربه خرید

مشتری علاوه بر ثبت رضایت و دریاقت بی مشکل محصول، می‌تواند تجربه خودش نیز ثبت کند و به شما امتیاز و ستاره بدهد. ثبت تعداد بیشتر تجربه خرید و ستاره، هم باعث اعتماد بقیه خریداران می‌گردد و هم در کارنامه عملکرد غرفه امتیاز مثبت منظور می‌شود. همچنین ثبت تجربه خرید جزو شرایط دریافت نشان غرفه برتر است که این نشان نیز در اعتمادسازی مشتریان مؤثر است.

برای انجام ثبت تجربه می‌توانید با مشتریان خود ارتباط بگیرید و آنها را برای نوشتن تجربه خریدشان و دادن ستاره راهنمایی کنید.

3- ثبت مشکل

طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری مصرف‌کننده تا هفت روز بعد از دریافت محصول، حق انصراف از خرید و مرجوع کردن کالا را دارد. مفاد و شرایط این بخش از قانون، در قوانین و شرایط باسلام ذکر شده است و شما قبل از ثبت‌نام و ایجاد غرفه امکان مطالعه آن را داشتید.

بر همین اساس، مشتریان شما پس از دریافت محصول، امکان ثبت مشکل و درخواست مرجوعی را دارند. همچنین ثبت مشکل و درخواست مرجوعی، در کارنامه عملکرد غرفه شما امتیاز منفی محسوب می‌شود و باعث کمتر دیده شدن غرفه و محصولات شما در نتایج سرچ و صفحات باسلام می‌گردد.

بنابراین توصیه می شود با رعایت حقوق خریداران، غرفه‌دار مشتری‌مدار و خوش‌قولی شوید تا مشتریانتان هم بیشتر گردد. و برای مدیریت کامل و بهتر غرفه و جلوگیری از ثبت مشکل، مطلب آموزشی زیر را مطالعه کنید:

قبل و بعد از ثبت مشکل چه نکاتی رو باید بدانیم؟