بعد از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز برای راه اندازی غرفه، نوبت به اضافه کردن محصولات‌تان است. در اپ “غرفه من” از نوار پایین صفحه گزینه «محصولات» را انتخاب کنید. با باز شدن صفحه‌ی جدید روی دایره قرمز رنگ + کلیک کنید.
از محصول‌تان، 6 عکس با کیفیت از زوایای مختلف آن تهیه و اضافه کنید. در مراحل بعد، نام محصول، قیمت، تعداد موجودی، زمان آماده سازی و موارد دیگری که با ستاره قرمز رنگ مشخص شده‌ را وارد کنید. با وجود اینکه کامل کردن سایر فیلدها اختیاریست، اما توصیه ما این است که تمام فیلدها را پر کنید.
 

نام محصول اولین چیزی است که مشتری از محصول شما می‌خواند. مهم است نام محصول را به گونه‌ای انتخاب کنید که گویا باشد و معرف درست محصول شما باشد. همینطور نام محصول در جستجوی سایت یا جستجو در گوگل خیلی مهم است و موتورهای جستجو توجه ویژ‌ه‌ای به آن دارند. بنابراین نام محصول، از مهم‌ترین موارد برای دیده شدن بهتر محصولات‌تان است که با رعایت نکات ابتدایی می‌توانید احتمال فروش محصولات‌تان را افزایش دهید.

فرمول صحیح نامگذاری محصول
توضیح: فرمول صحیح نامگذاری = نوع یا ماهیت محصول + مدل یا کد + ویژگی
مثال: کفش مردانه چرم کد 012 مخصوص مهمانی
 
 طبق تصویر زیر، شما تنها می‌توانید از 80کاراکتر برای نام‌گذاری محصول خود استفاده نمایید.               

بخش نام و توضیحات محصول در مدیرت غرفه
نکاتی برای نام گذاری بهتر محصولات:
 • از کلیدواژه‌ها و کلماتی که از سوی مشتریان جستجو می‌شود استفاده نمایید.
 • برای نام‌گذاری محصولات خوراکی، حتما وزن جزو 3 کلیدواژه ابتدایی باشد.
 • در نام محصول، وزن خالص محصول را باید بنویسید.
 • وزن های زیر 1کیلوگرم را بر حسب “گرم” و با ذکر همین پسوند بنویسید. (مثلا عسل 200گرمی)
 • برای دسته پوشاک، بهتر است از نوشتن سایزبندی در نام محصول خودداری بکنید.
 • از تکرار بیهوده عبارات در نام محصول خودداری بکنید. (بطور مثال: کتاب خاطرات جنگ کتاب دوست داشتنی دفاع مقدس، غلط است.)
 • بهتر است از کاراکترهایی همچون ( ) ، ؛ + – و به کلی علائم استفاده نکنید.
 • در دسته لوازم خانگی، بهتر است نام برند و مدل را به انگلیسی نوشته و از نوشتن اطلاعات بیشتر خودداری کنید. (ماشین لباس‌شویی پارس خزر مدل E410 با 1300 دور موتور در دقیقه، غلط است.)
 • در صورتی که قصد فروش محصول به صورت عمده یا پک چند عددی را دارید در نام محصول باید عنوان عمده یا پک را به همراه تعداد ثبت کنید و قیمت و وزن محصول باید طبق نام محصول بوده و با یکدیگر متناسب باشند. مانند: جاکلیدی دستساز نمدی (پک 4 عددی) / روغن زیتون 1 لیتری (پک 2 عددی) / سبزی خشک جعفری 500 گرمی (پک 10 عددی)/ کتاب سیاه بیشه اثر سعید رستمی (مجموعه 2 جلدی) / دفتر نقاشی 100 برگ (مجموعه 5 عددی)/  ست 2 عددی دستبند دختر و پسر طرح خورشید

این محتوای آموزشی، توسط “علیرضا عباسپور” تولید و با تایید باسلام منتشر شده است.

شما در باسلام می‌توانید برای هر محصول خود، 6 عکس و 1 ویدئو (حداکثر 90 ثانیه) را در بخش تصاویر بارگذاری نمایید. تنها کافیست طبق عکس زیر، بروی بخش “تصاویر و ویدئو” بزنید. (به شکل زیر دقت کنید:)                                                              

برای بارگذاری عکس برای هر زاویه مدنظر، روی مربع مربوطه بزنید. برای ویدئو هم می‌توانید بر روی آیکون ویدئو در پایین صفحه بزنید. به شکل زیر دقت کنید:

پس از آپلود تمامی تصاویر، می‌توانید از دو طریق، اطلاعات را ذخیره نمایید. اگر برروی عبارت “ذخیره و خروج” بزنید، به منوی اصلی مجددا برخواهید گشت. (به شکل زیر دقت کنید:)          

                                                                             

اما اگر بروی عبارت “تایید و ادامه” بزنید، مستقیما به مرحله‌ی بعدی خواهید رفت.

استانداردهای عکس محصول در باسلام

 1. هر تصویر شامل یک محصول باشد.
 2. کادربندی تصویر مناسب باشد.
 3. بر روی تصویر اطلاعات یا ترکیب‌های بصری اضافه نباشد.
 4. تصویر باعث سردرگمی مشتری نشود. بهتر است وسایل اضافه و تزئینی خارج از عرف در عکس نباشد و مشتری در تصویر همان چیزی را که به دستش می‌رسد ببیند.
 5. تصویر واضح باشد. بهتر است در هر عکس،‌ جداگانه جزئیات ملموسی از محصول نشان داده شود.
 6. کیفیت و نور عکس مناسب باشد، کادر مربعی باشد و پس‌زمینه ساده و ترجیحا سفید باشد.
نکته
 • برای معرفی بهتر محصول، می‌توانید از امکان ویدئو نیز برای محصول استفاده کنید.
 • استفاده از ویدئوهایی که مشتری‌تان برای شما ارسال کرده در اعتماد افراد دیگر و فروش شما تاثیر مستقیم دارد.
 • حواستان باشد مشتری‌ها همیشه موضوع خوب و تأثیرگذاری در بازاریابی ویدئویی هستند. از مشتری‌های خود درخواست کنید که هنگام دریافت و باز کردن بسته‌ی محصول‌تان ویدئو تهیه کرده و برای شما ارسال کنند. 
قوانین بارگذاری ویدئو برای محصولات


 • استفاده از شماره تماس، آدرس پستی، کدهای پیامکی، آدرس سایت، لینک گروه یا کانال شبکه های مجازی، آیدی اینستاگرام یا تلگرام و دعوت به خرید در خارج از باسلام در ویدئوی محصول ممنوع است.
 • استفاده از ویدئوهایی که مرتبط با محصول نیستند، ممنوع است.
 • ویدئوی محصولاتی که در راسته مد و پوشاک یا آرایشی بهداشتی هستند، باید مطابق با دستورالعمل های کمیته فیلترینگ باشند.
 • در ویدئوی محصول اعلام صوتی یا متنی شماره تماس، آدرس پستی، کدهای پیامکی، آدرس سایت، لینک گروه یا کانال شبکه های مجازی، آیدی اینستاگرام یا تلگرام و دعوت به خرید در خارج از باسلام ممنوع است.
دقت کنید ثبت ویدئوی محصول صرفا برای معرفی کیفیت محصول می باشد و در مواردی که ویدئوی شما مطابق قوانین انتشار نیست، خودتان از محصول ویدئو تهیه کنید و توضیحات لازم را عنوان کنید.
نمونه اپلیکیشن های مفید برای ساخت یا ویرایش ویدئو: VivaVideo-Video Editor & Video Maker و YouCut – Video Editor & Video Make
 
 
 

این محتوای آموزشی، توسط “علیرضا عباسپور” تولید و با تایید باسلام منتشر شده است.

ابتدایی ترین کاری که باید برای اضافه نمودن محصولات خود انجام دهید، انتخاب دسته بندی مناسب است. در انتخاب دسته بندی مناسب نهایت دقت را بکنید، چراکه برای بازدید بیشتر و همچنین تبلیغات موثر، دسته بندی مناسب و مورد نظر مشتریان، شرط اصلی است. 

ثبت محصول در دسته‌بندی مناسب خودش، به دیده شدن و فروش بیشتر آن و در نتیجه، افزایش فروش و درآمد غرفه کمک زیادی می‌کند؛ زیرا:

 1. در جستجوی باسلام، قابلیت نمایش محصولات بر اساس دسته‌بندی وجود دارد و اگر محصولات غرفه شما در دسته مناسب خودش نباشد طبیعتاً توسط مشتریان دیده نمی‌شود و آنها فرصت خرید پیدا نمی‌کنند!
 2. خریداران برای پیدا کردن محصول مطلوب خودشان، می‌توانند از منوی دسته‌بندی محصولات که در همه صفحات باسلام‌ قرار دارد استفاده کنند. ‌در این صورت نیز اگر محصولات غرفه شما در دسته درست خودش نباشد به آنها نمایش داده نمی‌شود تا ببینند و بخرند! بنابراین به دسته‌بندی محصولات غرفه خود نگاهی دوباره بیندازید و اگر لازم است آن را تغییر دهید. همچنین هنگام ثبت محصول جدید نیز انتخاب درست دسته‌بندی را جدی بگیرید.

پس از وارد کردن عنوان محصول، دسته بندی های پیشنهادی برای شما نمایش داده خواهد شد.

در صورتی که قصد انتخاب دسته بندی ای غیر از موارد پیشنهادی داشته باشید میتوانید گزینه “از بین دسته های دیگر انتخاب میکنم” را کلیک نمایید، سپس می‌توانید مانند تصویر زیر با زدن برروی دکمه دایره، زیر دسته‌های محصولات را نیز برای انتخاب راحت‌تر و دقیق‌تر ببینید.


این محتوای آموزشی، توسط “علیرضا عباسپور” تولید و با تایید باسلام منتشر شده است.

توضیحات محصول، بخشی است که مشتری براساس آن تصمیم نهایی خود را می‌گیرد. این بخش همچنین به بهتر دیده شدن محصول شما در موتورهای جستجوی گوگل نیز کمک نموده و در جذب کاربران فضای اینترنتی نیز مفید است. بهتر است حداقل در این بخش 1000 کاراکتر بنویسید و از ایموجی‌ها و اصول نگارشی ابتدایی استفاده نمایید.

 نکاتی برای نوشتن توضیحات محصول مناسب:
 • در ابتدای متن، از سلام و احوال‌پرسی با مشتریان و کاربران خودداری کنید.
 • از تکرار بیهوده عبارات در متن خودداری کنید. 
 • درباره نحوه تولید محصول‌تان برای کاربران بنویسید.
 • اگر نحوه نگهداری، در انقضا و یا فساد پذیری محصول‌تان تاثیرگذار است، حتما به آن اشاره بکنید.
 • از استفاده بیهوده از ایموجی و یا ایموجی‌های نامرتبط، جدا خودداری بکنید.
 • هیچگاه از دو ایموجی، پشت سر هم استفاده نکنید.
 • اگر محصولتان گیاهی است، ثبت ترکیبات محصول در قسمت سایر ویژگی‌های محصول، باعث اعتماد بیشتر مشتریان به شما خواهد شد.
مواردی که باعث عدم تایید محصول می‌شود:


 • استفاده از کلمات: قرص، دارو، درمان، معجزه، شفاء، کپسول، آیت الله تبریزیان، آبجو، حجم دهنده، سینه، باسن، سِحر، جادو و جنبل، طلسم، جن، تخته نرد، بخت، شانس، اقبال، نعوظ، سکس، آلت و کلمات مشابه خارج از عرف در سایر ویژگی‌های محصول ممنوع است. اگر محصول شما گیاهی است، از عبارات ترکیب گیاهی یا بهبود دهنده گیاهی در معرفی محصول خود استفاده کنید.
 • استفاده از شماره تماس، آدرس پستی، کدهای پیامکی، آدرس سایت، لینک گروه یا کانال شبکه های مجازی، آیدی اینستاگرام یا تلگرام و دعوت به خرید در خارج از باسلام در سایر ویژگی‌های محصول ممنوع است.
 • معرفی معصولات دیگر در قسمت سایر ویژگی‌های محصول ممنوع است. برای ثبت محصولات دیگر از قسمت افزودن محصول استفاده کنید.
 • با توجه به قانون تجارت الکترونیک استفاده از عباراتی مانند (مرجوعی نداریم، پرداخت درب منزل، هزینه مرجوع با مشتری و عبارات مشابه) ممنوع است. در صورت ثبت مشکل همکاران پشتیبانی با هماهنگی شما و طبق قوانین باسلام تصمیم خواهند گرفت.
 
 

این محتوای آموزشی، توسط “علیرضا عباسپور” تولید و با تایید باسلام منتشر شده است.

هر محصولی، هزینه ای دارد که مشتریان متناسب با ارزشی که برایشان دارد، حاضرند وجه نقدی برای آن پرداخت نمایند. برای قیمت گذاری در باسلام می‌توانید برای هر کالای خود، بطور کاملا مجزا، دو قیمت تعیین بکنید.

قیمت محصول، همان مبلغی است که شما بدون هیچگونه تخفیفی برروی محصول خود قرار می‌دهید. لازم بذکر است که درصورت عدم تعیین قیمت با تخفیف، این قیمت بعنوان قیمت نهایی در نظر گرفته می‌شود.

قیمت محصول با تخفیف: با تعیین قیمت با تخفیف، شما می‌پذیرید که محصول مربوطه را به مبلغ با تخفیف عرضه می‌کنید. 

نکته بسیار مهم: اگر برای این بخش عددی وارد نمایید، مبلغ نهایی محصول شما، این عدد می‌باشد و اگر در طرح های تخفیفی باسلام شرکت نمایید و در طرحی برروی محصول خود تخفیف بگذارید، تخفیف از همین عدد محاسبه خواهد شد.

 

چند نکته:
 •  توجه داشته باشید که مقایسه‌ی قیمت چند کالا در اینترنت کاری هست که بسیار ساده و سریع انجام می‌شود؛  پس چه گران‌فروش باشید و چه محصولات‌تان بیش از حد ارزان به‌نظر بیاید، ممکن است از دید مشتری شما مشکوک و غیر قابل اعتماد به‌شمار بیاید.
 •  فروش اینترنتی بهتر است زیر قیمت بازار و واقعی باشد. از طرفی نمی‌شود خیلی پایین گرفت که سودی نداشته باشد. بهترین راه این هست که خودتان قیمت واقعی محصول را محاسبه کنید. قیمت محصول شما برابر با مجموع هزینه‌های مصرفی (مواد اولیه، مکان انجام کار، حفظ و انبارداری، حمل و نقل، دستمزد کارگر و…) و میزان سود شما و همچنین کارمزد باسلام هست.
 • میزان سوددهی تولیدات شما برابر هست با قیمت کالا منهای هزینه‌هایی که برای تولید و تبلیغات و عرضه پرداخته‌ کرده‌اید. هرچه که از تعدد واسطه‌های عرضه کم شود، هزینه‌های شما هم کاهش پیدا می‌کند و در نتیجه می‌توانید قیمت را به گونه‌ای تعیین کنید که هم سود بیشتری نصیب شما شود و هم مشتریان به نسبت بازار سنتی، مبلغ کم‌تری را برای خرید احتیاجات خود پرداخت کنند.
 
 

این محتوای آموزشی، توسط “علیرضا عباسپور” تولید و با تایید باسلام منتشر شده است.
 • دقت کنید «وزن خالص» و «وزن با بسته بندی» را باید به گرم ثبت کنید.
 • وزن خالص محصول، همان وزن محصول تولیدی شما، بدون محاسبه وزنِ قوطی، جعبه، بسته بندی و غیره می باشد.
 • در برخی از محصولات مانند مواد غذایی و زیورآلات، حساسیت مشتری روی وزن خالص بالاست. مثلا اگر بجای روغن کیلوگرمی، روغن 980 گرمی به دست مشتری برسد، باعث نارضایتی خواهد شد.
 • در مورد سایر محصولات مانند عروسک یا کارهای نمدی و غیره حساسیت بالایی وجود ندارد و نیاز به ثبت وزن خالصِ دقیق نیست (نیازی نیست با ترازو وزن کنید). کافی است وزن حدودی آن را وارد کنید.
 • وزن با بسته بندی برابر است با وزن خالص + وزن بسته بندی شما + وزن کارتن و متعلقات پستی که طبق تجربه ما حدودا 150 الی 250 گرم بیشتر از وزن خالص می باشد.
دقت کنید در راسته مواد غذایی وزن و قیمتی که ثبت می کنید باید با هم همخوانی داشته باشند.
 • مثلا: برنج 10 کیلوگرمی (اگر وزن را 10 کیلوگرم ثبت می کنید باید قیمت هم قیمت 10 کیلوگرم برنج ثبت شود)

در این بخش شما وضعیت کالای خود را تعیین می‌نمایید. هر گزینه شرایط خاصی برای محصول شما بوجود می‌آورد که حتما باید به آن دقت بکنید.

در دسترس : بهترین گزینه و فعال بودن محصول، استفاده از این گزینه است. اگر می‌خواهید محصول شما به کاربران نشان داده شود و درصورت موجودی، امکان فروش فراهم باشد، از این گزینه استفاده کنید.

عدم انتشار: به هیچ عنوان محصول به مشتری و کاربران نمایش داده نمی‌شود و در صورت نشان داده شدن، کاربر نمی‌توانید خرید بکند.  اگر در این بخش محصول خود را در حالت “عدم انتشار” قرار دهید، حتی اگر محصول شما موجودی داشته باشد، محصول شما به کاربران نشان داده نخواهد شد.

در نظر داشته باشید که حتی در حالت “عدم انتشار” احتمال نشان داده شدن محصول شما در موتورهای جستجو وجود دارد.


این محتوای آموزشی، توسط “علیرضا عباسپور” تولید و با تایید باسلام منتشر شده است.

مقدار زمانی که شما نیاز دارید تا کالا را برای مشتری ارسال بکنید را باید در این بخش و با معیار روز وارد بکنید. این زمان جدا از زمان ارسال توسط اداره پست می‌باشد و زمانی که طول می‌کشد تا بسته از طریق پستچی به دست مشتری برسد، در این زمان محاسبه نمی‌شود.

 

 

 

 


این محتوای آموزشی، توسط “علیرضا عباسپور” تولید و با تایید باسلام منتشر شده است.

اگر کالای فاسدپذیر و یا حجیم دارید و یا به هر دلیلی تنها می‌خواهید محصول‌تان به شهرستان های خاصی ارسال شود، در این بخش می‌توانید روی گزینه “شهرها را انتخاب می‌کنم” زده و شهرستان های مدنظر خود را انتخاب می‌کنید.

این بخش بطور پیشفرض برروی “سراسر ایران” است و اگر محصولی دارید که امکان ارسال به سراسر ایران را دارد، نیازی نیست این گزینه را تغییر دهید.


این محتوای آموزشی، توسط “علیرضا عباسپور” تولید و با تایید باسلام منتشر شده است.

 

هنگامی که روی گزینه “انتشار” بزنید، برای تایید نهایی، سیستم از شما اطلاعات را جویا می‌شود که در صورت تایید بودن، روی گزینه “تایید” بزنید تا بتوانید محصول خود را ایجاد نمایید.

 


این محتوای آموزشی، توسط “علیرضا عباسپور” تولید و با تایید باسلام منتشر شده است.

برای دسترسی به قفسه بندی از طریق وب دو روش وجود دارد :
 
1- از طریق منو سمت راست 
 
2- از طریق لیست محصول 
 
برای اضافه کردن قفسه‌بندی از طریق روش‌های بالا به صفحه‌ی اصلی قفسه بندی می رویم 
 
 و با استفاده از دکمه ایجاد قفسه ، قفسه جدید اضافه می کنیم 
 
 
بعد از اضافه کردن قفسه می توانیم لبست قفسه‌های موجود را مشاهده کنیم 
 
با استفاده از منو سمت چپ هر قفسه می توان اسم قفسه‌ را ویرایش کرد یا اینکه هر قفسه را حذف کرد 
 
با کلیک بر روی هر قفسه می توان لیست محصولات هر قفسه را مشاهده کرد و یا محصولی به قفسه‌ها اضافه کرد
 
برای اضافه کردن محصولات به یک قفسه به صورت تکی می توان از لیست محصولات هم استفاده کرد 

در باسلام می‌توانید محصولات‌تان را بصورت دسته‌ای و یا گروهی ویرایش کنید. برای اینکار تنها کافیست وارد بخش محصولات اپلیکیشن غرفه من شوید و طبق عکس روی گزینه ویرایش گروهی بزنید:

هر کدام از گزینه‌های ذیل را می‌توانید انتخاب بکنید:

 
قیمت و قیمت تخفیف خورده
به هنگام تغییر این بخش، قیمت‌های خط خورده، قیمت‌های اصلی هستند و اگر برای بخش تخفیف خورده، قیمتی تعیین نکنید، قیمت اولیه، همان قیمت نهایی محصول خواهد شد و خط نخواهد خورد. به تصویر ذیل دقت کنید:

 

پس از وارد نمودن قیمت‌ها، روی تیک بالا و سمت چپ بزنید تا اطلاعات ذخیره شود. در نظر داشته باشید که پس از زدن تیک، شاید دقایقی اپلیکیشن روی صفحه ایست داشته باشد که بدلیل بروزرسانی اطلاعات می‌باشد.

موجودی

هنگامی که روی موجودی می‌زنید، با گزینه ذیل مواجه می‌شوید که باید موجودی هر محصول را بصورت دستی و با گزینه های (+) و (-) تغییر دهید. طبق عکس زیر:

 

پس از تغییر موجودی‌های مدنظرتان، روی تیک بالا و سمت چپ بزنید تا اطلاعات ذخیره شود. در نظر داشته باشید که پس از زدن تیک، شاید دقایقی اپلیکیشن روی صفحه ایست داشته باشد که بدلیل بروزرسانی اطلاعات می‌باشد.
 
زمان آماده سازی
در ابتدا باید محصولات مدنظرتان را انتخاب کنید و تیک سمت راست هر محصول مدنظر را بزنید و سپس طبق تصویر ذیل روی ادامه بزنید:

 

 

سپس باید از طریق (+) و (-) روزهایی که برای زمان آماده سازی مدنظر دارید را اعمال کنید. در نظر داشته باشید که پس از اعمال، برای تمامی محصولاتی که انتخاب نمودید اعمال خواهد شد.

 

 

سپس روی گزینه پیش نمایش بزنید تا اطلاعات بصورت موقت اعمال شود و سپس روی گزینه ذخیره اطلاعات بزنید. به تصویر ذیل دقت بکنید:

 

 نکته: تغییرات گروهی برای اعمال شدن، نیاز به زمان دارد و شاید دقایقی برای بروزرسانی طول بکشد، کمی صبور باشید تا اطلاعات به خوبی بروز شوند. در نظر داشته باشید که بروزرسانی گروهی، نیاز به تایید مجدد کارشناس ندارند، یعنی اگر اطلاعات فوق را بصورت گروهی برای تعدادی از محصولات‌تان تغییر دهید، نیازی به تایید مجدد کارشناس نخواهند داشت.

 


این محتوای آموزشی، توسط “علیرضا عباسپور” تولید و با تایید باسلام منتشر شده است.

 

 

شما می‌توانید چیدمان محصولات‌تان را در غرفه بصورتی که مشتری می‌بیند تنظیم نمایید. هنگامی که روی این گزینه کلیک کنید، با صفحه ذیل روبرو می‌شوید که باید طبق عکس انگشت خود را روی علائم مربوطه قرار دهید و ترتیبی که می‌خواهید با همان ترتیب کاربران ببینند را درست نمایید. سپس روی تیک بالا سمت چپ بزنید.


این محتوای آموزشی، توسط “علیرضا عباسپور” تولید و با تایید باسلام منتشر شده است.

در قسمت محصولات، علامت سه‌نقطه روی کارت محصول، می‌توانید محصولات جدید را با کپی کردن اضافه کنید.

 

سپس روی گزینه کپی بزنید. به تصویر ذیل دقت کنید:

 

حالا محصولی برای شما با اطلاعات محصول قبلی کپی شده که شما باید برای بارگذاری همون عکس، نام اون محصول رو تغییر بدید.
از این روش برای محصولاتی که دارای سایزبندی، رنگ‌بندی و وزن‌های مختلف هست که شما یک محصول را اضافی می‌کنید و باقی محصولات را بصورت کپی اضافی خواهید کرد.

 

 

 


این محتوای آموزشی، توسط “علیرضا عباسپور” تولید و با تایید باسلام منتشر شده است.
 

در قسمت محصولات، علامت سه‌ نقطه روی کارت محصول، می‌توانید محصول را با دیگران به اشتراک بگذارید. 

 

 

 

بعد از اینکه روی گزینه “اشتراک گذاری” بزنید، می تونید انتخاب بکنید که به چه روشی لینک رو برای دیگران ارسال بکنید. به تصویر ذیل دقت کنید:

نکته: اگر میخواهید لینک‌ محصول‌تان بصورتی باشد که وقتی کاربر روی آن بزند، اگر عضو باسلام نیست، با لینک شما عضو شود و با اولین خریدش، به شما هم اعتبار داده شود، حتما طبق عکس فعال شود! چون بصورت پیشفرض فعال هست.


این محتوای آموزشی، توسط “علیرضا عباسپور” تولید و با تایید باسلام منتشر شده است.

 

4.3 6 رای ها
امتیازدهی به مطلب بالا
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
به بالای صفحه بردن