افزودن محصول

بعد از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز برای راه اندازی غرفه، نوبت به اضافه کردن محصولات‌تان است. در اپ “غرفه من” از نوار پایین صفحه گزینه «محصولات» را انتخاب کنید. با باز شدن صفحه‌ی جدید روی دایره آبی رنگ + کلیک کنید.

ادامه مطلب

آیین نامه بارگذاری محصول در باسلام 
 
غرفه‌داران باسلام هنگام ثبت و بارگذاری محصول به موارد زیر باید دقت کنند:
  • ثبت محصول بدون تصویر یا ویدیو یا با تصویر و ویدیو نامربوط

ادامه مطلب

 

نام محصول اولین چیزی است که مشتری از محصول شما می‌خواند. مهم است نام محصول را به گونه‌ای انتخاب کنید که گویا باشد و معرف درست محصول شما باشد. همینطور نام محصول در جستجوی سایت یا جستجو در گوگل خیلی مهم است و موتورهای جستجو توجه ویژ‌ه‌ای به آن دارند. بنابراین نام محصول، از مهم‌ترین موارد برای دیده شدن بهتر محصولات‌تان است که با رعایت نکات ابتدایی می‌توانید احتمال فروش محصولات‌تان را افزایش دهید.

شما برای هر محصول می‌تونید ۲۰ تا عکس و ۱ ویدئوی حداکثر ۹۰ ثانیه‌ای در بخش تصاویر بارگذاری کنید. کافیه به عکس زیر دقت کنید و روی بخش «تصاویر و ویدئو» بزنید.

برای بارگذاری عکس از هر زاویه، روی مربع مربوط به‌ش بزنید. برای ویدئو هم می‌تونید روی علامت ویدئوی پایین صفحه بزنید.

ادامه مطلب

  • دقت کنید «وزن خالص» و «وزن با بسته بندی» را باید به گرم ثبت کنید.
  • وزن خالص محصول، همان وزن محصول تولیدی شما، بدون محاسبه وزنِ قوطی، جعبه، بسته بندی و غیره می باشد.
  • در برخی از محصولات مانند مواد غذایی و زیورآلات، حساسیت مشتری روی وزن خالص بالاست. مثلا اگر بجای روغن کیلوگرمی، روغن 980 گرمی به دست مشتری برسد، باعث نارضایتی خواهد شد.

ادامه مطلب

در این صفحه شما میتوانید از قسمت مشخص شده وارد تنظیمات زمان آماده سازی شوید.

ادامه مطلب

توضیحات محصول، بخشی هست که مشتری بر اساس اون تصمیم نهایی خودش رو می‌گیره. این بخش به بهتر دیده‌شدن محصول شما توی موتورهای جست‌وجوی گوگل هم کمک می‌کنه و کاربران زیادی رو می‌تونه به محصول‌تون جذب کنه. بهتره در این بخش حداقل ۱۰۰۰ کاراکتر بنویسید و از ایموجی‌ها و اصول نگارش ابتدایی استفاده کنید.

ادامه مطلب

در این بخش شما وضعیت کالای خود را تعیین می‌نمایید. هر گزینه شرایط خاصی برای محصول شما بوجود می‌آورد که حتما باید به آن دقت بکنید.

ادامه مطلب

هنگامی که روی گزینه “انتشار” بزنید، برای تایید نهایی، سیستم از شما اطلاعات را جویا می‌شود که در صورت تایید بودن، روی گزینه “تایید” بزنید تا بتوانید محصول خود را ایجاد نمایید.

ادامه مطلب

از طریق قفسه بندی میتونید یک ویترین خوب برای فروشگاهتون بچینید !

در اینجا آموزش قفسه بندی از طریق اپ غرفه من رو توضیح میدیم :

ادامه مطلب

در باسلام می‌توانید محصولات‌تان را بصورت دسته‌ای و یا گروهی ویرایش کنید. برای اینکار تنها کافیست وارد بخش محصولات اپلیکیشن غرفه من شوید و طبق عکس روی گزینه ویرایش گروهی بزنید:

ادامه مطلب

شما می‌توانید چیدمان محصولات‌تان را در غرفه بصورتی که مشتری می‌بیند تنظیم نمایید. هنگامی که روی این گزینه کلیک کنید، با صفحه ذیل روبرو می‌شوید که باید طبق عکس انگشت خود را روی علائم مربوطه قرار دهید و ترتیبی که می‌خواهید با همان ترتیب کاربران ببینند را درست نمایید. سپس روی تیک بالا سمت چپ بزنید.

در قسمت محصولات، علامت سه‌ نقطه روی کارت محصول، می‌توانید محصول را با دیگران به اشتراک بگذارید. 

ادامه مطلب

اگر شما محصولاتی دارید که تنوع رنگ و یا سایز های متفاوتی دارند میتونید از این امکان استفاده کنید :

ادامه مطلب

1- باسلام هیچ نقش مستقیم یا غیر مستقیمی در مدیریت غرفه، عرضه و فروش محصولات (از قبیل تولید، انبارداری، آماده‌سازی، کیفیت، سلامت و اخذ مجوزهای قانونی) ندارد و غرفه‌داران ملزم به رعایت همه الزامات قانونی جمهوری اسلامی ایران بوده و تمام مسئولیت حقوقی و کیفری ناشی از اقدامات غرفه دار تماما بر عهده غرفه دار است.

ادامه مطلب

ثبت و فروش برخی از محصولات در باسلام، بنا به دستور سازمان‌های ذیربط، نیاز به ارسال مدارکی دارد که جهت تایید محصول، لازم است مدارک مربوطه را در غرفه خود بارگذاری کنید.
مدارک بارگذاری شده توسط همکاران تایید محصول بررسی خواهند شد و در صورت تایید، محصول شما بر روی سایت قابل مشاهده خواهد بود.
در این صفحه می بینیم که کدام محصولات نیاز به ارسال مدرک دارند، قوانین بارگذاری مدارک چه چیزهایی است و مدارک چگونه باید بارگذاری شوند.

ادامه مطلب